"Ben Bu Cihana Sığmazam"dan yeni sezon öncesi bir ayrılık daha! Kadrodan çıktı

"Ben Bu Cihana Sığmazam"dan yeni sezon öncesi bir ayrılık daha! Kadrodan çıktı

ATV ekranlarında yayınlanan Oktay Kaynarca'nın başrollerindeki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde bir ayrılık daha yaşandı.

ATV ekranlarında yayınlanan iddialı dizi ayrılık haberiyle sarsıldı. Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan habere göre; Oktay Kaynarca'nın "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinden yeni sezon öncesi bir ayrılık yaşandı.

DİZİYE KİM VEDA ETTİ?

Birçok ismin veda ettiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi 35. bölümde sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezon öncesi oyuncu ekibinde bir ayrılık yaşandı. Süheyla rolüne hayat veren Pelin Uluksar projeye veda etti.

pelin-uluksar-kimdir-boy-kilo-ben-bu-cihana-sigmazam-suheyla-kim.jpg

DİZİNİN YENİ SEZONUNDA NELER YAŞANACAK?

Öte yandan projeyle ilgili gelişmeler de merak konusu… Geçen günlerde dizinin yapım şirketi Güzel Adamlar Medya‘nın ortaklarından Onur Tan’ın ayrılık açıklamasının hemen ardından Oktay Kaynarca da bir story yayınlamış ve “Ailelerini ailem gibi gördüğüm değerli arkadaşlarım Seyfi Şahin ve Onur Tan ile ortaklık yolculuğumuzu sonlandırmanın hepimiz için dostlukla ve kardeşlikle daha iyi bir yolculuk olacağına karar verdik. Dostluğunuz her daim baki kalacaktır… Bizler hep güzel adamlar olarak kalacağız…” mesajını paylaşmıştı. Dizinin atv’de aynı ekiple ve isimle mi yoksa yepyeni bir projeyle mi yola devam edileceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

1161.jpg

KADROYA YENİ OYUNCULAR DAHİL OLACAK

ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi sezonda kadrosunu genişletecek. Bu kapsamda kadro yeni oyuncularla dolacak.

OKTAY KAYNARCA AYRILIYOR İDDİALARI

Bazı haber sitelerinde dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'nın veda edeceğine yönelik iddialar haberleştirildi. Haberler Oktay Kaynarca tarafından kesin bir dille yalanlandı. Oktay Kaynarca ATV ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni sezonunda da ekranda olmaya ve sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni sezon bölümleri Eylül'de ekranda olacak.

İlgili Haberler