"Ben Bu Cihana Sığmazam" başrolü Oktay Kaynarca'dan yıkan haber! Ayrıldığını duyurdu

"Ben Bu Cihana Sığmazam" başrolü Oktay Kaynarca'dan yıkan haber! Ayrıldığını duyurdu

atv ekranlarında yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ayrıldı

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin başrolü Oktay Kaynarca hakkında son birkaç gündür basında bazı iddialar yer almaktaydı.

AYRILDIĞI İDDİALARI DOĞRULANDI

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; ATV ekranlarında yayınlanan "Ben Bu Cihana Sığmazam" başrolü Oktay Kaynarca aldığı ayrılık kararını resmen duyurdu.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA VEDA EDİP TATİLE ÇIKTI

"Ben Bu Cihana Sığmazam" başrolü Oktay Kaynarca flaş bir karar alarak ortakları arasında yer aldığı şirkete veda etti.

Oktay Kaynarca “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin sezon finali yapmasının ardından Bodrum’a gitti. Bir süre dinlenecek olan ünlü aktör önemli bir karar aldı ve Güzel Adamlar Medya adlı yapım şirketindeki ortaklarıyla yollarını ayırdığını şu sözlerle duyurdu:

“Ailelerine ailem gibi gördüğüm değerli arkadaşlarım Seyfi Şahin ve Onur Tan ile ortaklık yolculuğumuzu sonlandırmanın hepimiz için dostlukla ve kardeşlikle daha iyi bir yolculuk olacağına karar verdik. Dostluğunuz her daim baki kalacaktır… Bizler hep güzel adamlar olarak kalacağız…”

Onur Tan da Oktay Kaynarca’yla siyah beyaz bir pozunu yayınlayıp uzun bir veda yazılı yayınladı:

“Şurada çok uzun yıllar var… Büyük dostluk, kardeşlik, iki kişi görseniz de kocaman bir aile var… Günlerdir gelen telefon mesajlara basın açıklamamdır, Oktay beyin benim cümlelerime katılımı henüz onaylanmamıştır. Her dostlukta, her ailede anne babanız abi abla kardeşiniz arasında olabilecek anlaşmazlıklar, tuhaf boyutlara da varsa, neticede aile var olmak zorundadır…

whatsapp-image-2023-06-21-at-19-43-38.jpg

“Çünkü ailede olduğu gibi Oktay bey de benim için seçim olmaktan çıkmış, hayatımın acı tatlı zor ya da keyifli yıllarımın aile ortağıdır…. Netice itibarı ile bu yıl başladığımızve beraber bir bir dünya yarattığımız “Ben Bu Cihana Sığmazam” projesinden kendi isteğim ve rızam ile çekilmek isterken yaşanan aile içi tartışmalardan çıkan ve doğruluğu ispatlanmayan dedikodulardan uzak durmak istiyorum…

onurtannn-355411863-1300937264180962-7019382455456736922-n-850x1024.jpg

Bu ayrılığımız proje ayrılığıdır ve değerli ortağımız Seyfi Şahin beyin de rıza onay ve büyük çabalarıyla tartışmamız neticelenmiştir… tüm bu çirkin dedikodulardan uzakta BBCS projesi benim de çocuğum olması, oktay beyin inanılmaz çaba ve yorgunluklarının hakedişi olarak, projenin yine birincilikle yoluna devam etmesi en büyük arzum ve dileğimdir… saygılarımla çok teşekkür ederim.”

DİZİ NE ZAMAN?

Öte yandan atv ekranlarında yayınlanan "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yeni bölümleri Eylül ayında ekranda olacak.

"Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yeni sezon çekimleri ise ağustos ayında başlayacak. Medya kulislerinden gelen bilgilere göre atv ekranlarında yayınlanan "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin kadrosunda Oktay Kaynarca başrol oyuncusu olarak yer almaya devam edecek.

Ayrıca, "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yeni sezonunda kadroda yeni oyuncular yer alacak. Bu kapsamda da oyuncu seçimlerinin sürdüğü öğrenildi. "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin en az 2 sezon daha devam etmesi bekleniyor.

İlgili Haberler