Son kez ekrana gelecek... TRT1 sevilen dizisini bitirme kararı aldı...

Son kez ekrana gelecek... TRT1 sevilen dizisini bitirme kararı aldı...

TRT1 ekranlarında yayınlanan dizilerden final haberleri gelmeye devam ediyor Barış Arduç'un dizisinin ardından bir dizi daha final yapacak.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine final kararı veren TRT1 şimdi de yeni bir diziye daha final kararı verdi. Birçok kişi TRT1 ekranlarında yayımlanan dizilerin final yapmasından endişe duyuyor. Ancak TRT1 yönetimi geri adım atmıyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre; TRT 1'in salı akşamları ekrana gelen "Yürek Çıkmazı" dizisinin önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceği merak konusuydu.


TRT1 YÖNETİMİ YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNE FİNAL KARARI VERDİ

TRT 1'in salı akşamları ekrana gelen "Yürek Çıkmazı" dizisi gelen bilgilere göre final yapacak. “Yürek Çıkmazı” dizisinin geçen haftalarda önce sezon sonunda bitmesine karar verilmiş, ardından da dizinin devam etme ihtimali gündeme gelmişti. Gold Film imzalı “Yürek Çıkmazı“yla ilgili merakla beklenen karar sonunda çıktı. Ayça Bingöl, Mesut Akusta, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu ve Bihter Dinçel gibi ünlü oyuncuları buluşturan dizi için final kararı alındı.

yurekcikmazitrt-350553501-683529867117156-967886859785747908-n-850x850.jpg

SON BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ KAÇINCI BÖLÜMDE FİNAL YAPIYOR?

TRT1 ekranlarında yayımlanan Yürek Çıkmazı dizisinin son bölümü ne zaman yayınlanacak belli oldu. Dün akşam 26. bölümü ekrana gelen dizinin 28. bölümde ekrana veda etmesi planlanıyor. Kadına şiddet konusunun etkili bir dille ele alındığı dizi, Atike Hınçlıer‘in aynı adlı kitabından uyarlandı..


TEŞKİLAT DİZİSİ DEVAM EDECEK Mİ?

Pazar akşamları ekrana gelen Teşkilat dizisinin devam edip etmeyeceği büyük merak konusuydu. Gelen bilgilere göre; TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi yayınlanmaya devam edecek. Teşkilat dizisinin yeni sezon bölümleri Eylül ayında ekrana gelmeye başlayacak.

İlgili Haberler