Deneyimli isim Halk TV ile anlaştı: Transfer resmen onaylandı

Deneyimli isim Halk TV ile anlaştı: Transfer resmen onaylandı

Halk TV kadrosuna Buket Güler'de dahil oldu

Deneyimli ekran yüzü Buket Güler geçtiğimiz günlerde Haber Global'e veda etmişti. Haber Global ile yolları ayrılan Buket Güler yeni bir anlaşma yaptı ve yaptığı bu anlaşmayı da sosyal medya hesabından duyurdu.

BUKET GÜLER HALK TV'DE

İsmail Küçükkaya'nın FOX TV'den ayrılıp Halk TV'ye geçmesinin ardından Halk TV büyüme sürecine girdi. Halk TV ekranına ok sayıda deneyimli isim peş peşe dahil oldu. İş insanı Cafer Mahiroğlu'na ait olan Halk TV flaş bir isimle daha anlaşma sağladı.

Basında yer alan bilgiye göre Buket Güler artık Halk TV ekranında seyircilerle buluşacak.

Cumhuriyet.com.tr sitesinde yer alan haberde Halk TV'nin son transferiyle ilgili detaylara da yer verildi.

Haber Global’de 2021 yılından bu yana haber spikerliği görevini üstlenen Buket Güler, Halk TV ekranlarında olacağını açıkladı. Güler, gelişmeyi sosyal medya hesabından duyurdu.

"HEYECANLI BİR BAŞLANGIÇ"

Twitter'dan paylaşım yapan Güler, şu ifadeleri kullandı:

"Heyecanlı bir başlangıcın fotoğrafıdır. Bundan sonra ben de Halk TV’deyim."

161514648-bbb.jpg

BUKET GÜLER KİMDİR?

Habercilik kariyerine henüz üniversite yıllarında Hürriyet Gazetesi Dergi Grubu'nun Ankara'daki haber merkezinde başlayan Güler, burada muhabir olarak çalıştı. Tempo dergisinde özel haber ve röportajlar yaptı.

2009 yılında transfer olduğu TRT Türk kanalıyla birlikte televizyon haberciliğine geçiş yaptı. Burada görev yaptığı 7 yıl boyunca Dünyamız Detay ve TRT Dünya Gündemi gibi programları sundu. Güler, CNN Türk'te de spikerlik görevini üstlendi.

İlgili Haberler