Seren Serengil Neden Hastaneye Kaldırıldı? Sevenlerini Üzen Haber Geldi

Seren Serengil Neden Hastaneye Kaldırıldı? Sevenlerini Üzen Haber Geldi

Seren Serengil neden hastaneye kaldırıldı Beyaz TV ekranında konuyla ilgili açıklamalar yapıldı. Üzücü gelişmenin ayrıntıları

Beyaz TV yorumcusu Seren Serengil hayranlarını yine korkuttu. Aniden fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı 

Son dakika haberine göre Seren Serengil'den kötü haber geldi Sağlık problemleri nedeniyle uzun bir süredir zor günler geçiren Seren Serengil, canlı yayın sırasında fenalaşarak acil olarak hastaneye kaldırıldı.


Bilindiği gibi Uzun yıllar fazla kiloları nedeniyle başı dertte olan Seren Serengil, 2016 yılında mide ameliyatı geçirmiş ancak ameliyat sonrasında hızlı kilo vererek 46 kiloya kadar düşmüştü. Herkes bu kilo kaybı sonrası şaşırırken Seren Serengil'de Ani kilo kaybını yakalandığı Dumping Sendromu nedeniyle yaşadığını paylaşmıştı. Seren Serengil, bu zor süreci, "Ameliyat olmazsam yaza çıkmam" diyerek sevenleriyle paylaşmıştı! 

 
"TEDAVİ GÖRMESİ LAZIM" BAŞKA YOLU YOK

Öte yandan Sevenlerini sık sık korkutan Seren Serengil, yorumculuğunu yaptığı Beyaz TV ekranındaki Söylemezsem Olmaz programında aniden fenalaştı. Yayın sırasında kötüleşen Serengil, programdan ayrılarak hemen hastaneye gitti. Reklamların ardından ünlü sunucunun sağlık durumu üzerine konuşan şarkıcı Arto, "Problemi var. Kendine biraz daha iyi bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ama yine de sağlığı sıkıntılı. Dolayısıyla bir müddet ufak da olsa bir tedavi görmesi lazım. Buradan hemen hastaneye gidiyor." açıklamasında bulunmuştu.

Öte yandan doktorlardan yapılan açıklamaya göre 1 hafta dinlenmesi gerekiyor Seren Serengil'in...

Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz

İlgili Haberler