Ünlü dizi oyuncusu Hülya Gülşen'den üzücü haber! Beyin kanaması geçirdiği öğrenildi

Ünlü dizi oyuncusu Hülya Gülşen'den üzücü haber! Beyin kanaması geçirdiği öğrenildi

Ünlü dizi oyuncusu Hülya Gülşen sosyal medya hesabından 'beyin kanaması' geçirdiğini takipçileriyle duyurdu ve yaşadıklarını anlattı.

Oynadığı dizi ve filmlerle çok sevilen isimlerden biri olan Ünlü dizi oyuncusu Hülya Gülşen takipçilerini üzen bir açıklamada bulundu.

Hülya Gülşen yaptığı açıklamayla sağlık durumu hakkındaki üzücü gelişmeyi paylaştı. Beyin kanaması geçiren başarılı oyuncunun sağlık durumunun şimdi iyi olduğu öğrenildi. Hayatın kendisine ikinci bir şans verdiğini belirten Ünlü dizi oyuncusu Hülya Gülşen sosyal medya hesabından yaşadıklarıyla ilgili duygusal bir mesaj paylaştı.

Haber Global tarafından paylaşılan haberde; Ünlü dizi oyuncusu Hülya Gülşen'in şu mesajı paylaştığı görüldü.

Ünlü oyuncu Gülşen, paylaşımında “16 Ağustos 2022 de benim başıma gelmez diyeceğim bir olay yaşadım ve beyin kanaması geçirdim. Hayat bana ikinci bir şans verdi” dedi.

Kızı Naz Çağla Irmak ile verdiği bir pozu paylaşan oyuncu şu ifadelere yer verdi:

“Şimdi bir görevim var, bu şansı en güzel şekilde değerlendirmek. Bu yaşadığım süreçte o kadar çok teşekkür etmek istediğim kişi var ki. Öncelikle tüm sağlık çalışanları ve doktorlar, beni hızlıca hastaneye yetiştiren imaj çalışanları ve canımdan çok sevdiğim kızım.

ujjm-n5gn.jpg

Beni en başından beri hiç yalnız bırakmayan dostlarım. Haberi alır almaz uçarak gelen ablam, annem, eniştem, yeğenim, Derin ve Ruba. Her gün sağlığımı takip eden iş arkadaşlarım ve dostlarım.

İnsan, bu hayat koşturmacasında ne kadar zengin olduğunu anlamıyor, bugün çok iyi biliyorum ki ben tam bir sevgi zenginiyim. İyi ki varsınız canım ailem, canım dostlarım.

En büyük ricam sağlık çalışanlarının el üstünde tutulması, onlar gecelerini gündüzlerine katan beyaz melekler. Hayat çok güzel, bunu arada hatırlayalım olur mu?”

BUGÜNE KADAR OYNADIĞI DİZİLER

Hülya Gülşen bugüne kadar Kırgın Çiçekler, 7 Yüz, Yüksek Sosyete, Asla Vazgeçmem, Çalışkuşu, Bizim Evin Halleri ve Ferhunde Hanımlar gibi dizilerde oynadı. En büyük çıkışını ise Bizim evin halleri dizisiyle yaşamıştı.