Üç Kuruş Dizisi final yapınca Uraz Kaygılaroğlu sektör değiştirdi! Yeni işiyle olay oldu

Üç Kuruş Dizisi final yapınca Uraz Kaygılaroğlu sektör değiştirdi! Yeni işiyle olay oldu

Dizi oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu kendine yeni iş buldu

Son dönemin dikkat çeken oyuncularından biri de Uraz Kaygılaroğlu . Yakışıklı oyuncu özellikle Show TV ekranlarında yayımlanan ''Üç Kuruş'' dizisinde büyük ses getirmişti.

Üç Kuruş dizisi beklenmedik bir şekilde ekrana veda etmişti.

Uraz Kaygılaroğlu oynadığı dizi final yapınca bir süre kabuğuna çekilmişti. Şimdi ise Uraz Kaygılaroğlu bir yandan yeni dizisine hazırlanıyor bir yandan da yeni işiyle para kazanmaya çalışıyor.

YAKIŞIKLI OYUNCUDAN YENİ İŞ! URAZ KAYGILAROĞLU YENİ İŞİNDE DE PERFORMANSINI ZİRVEYE ÇIKARMAYI BAŞARDI

Gazeteci Birsen Altuntaş yayınladığı haberde yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni dizisinden ve yeni işinden bilgiler paylaştı.

İşte detaylar:

Uraz Kaygılaroğlu'nun Suadiye'de sahnelediği Ek İş adlı stand up gösterisi sezon finali yaptı.

whatsapp-image-2023-06-04-at-12-20-35-1024x682.jpg

Uraz Kaygılaroğlu yaz sonunda OGM‘nin Star TV‘ye çekeceği yeni dizi için sete çıkmaya hazırlanıyor. Projenin detayları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Öte yandan ünlü aktör geçtiğimiz aralık ayında Suadiye’deki Donkey adlı mekanda stand-up yapmaya başlamış ve Ek İş ismini verdiği konseptiyle bu sezon 21 gösteri ve yaklaşık 2500 yakın seyirciyle buluştu.

whatsapp-image-2023-06-04-at-12-20-36-1024x682.jpgwhatsapp-image-2023-06-04-at-12-20-36-1024x682.jpg

Kaygılaroğlu, mesleği komedyenlik olmayan olmayan ama stand-up’ı denemek isteyenlere açtığı sahnesinde bugüne kadar; Bora Akkaş, Bengi Apak, Sarp Apak, Aslı İnandık, Engin Türkoğlu, Mustafa Sağır ve Özgün Bayraktar gibi birçok ismi ağırladı. Başladığı ilk geceden bugüne biletleri birkaç saat içinde tükenen Ek İş gecelerinin finalinde sahneye Aycan Koptur çıkarak gelen seyirciyi eğlence ve müzikle coşturuyor.

whatsapp-image-2023-06-04-at-12-20-36-1-1024x682.jpg

Anadolu Yakası’nda Donkey adlı mekanda yapılan gösterinin 3 Haziran Cumartesi gecesi sezon finali yapıldı. Kaygılaroğlu ve arkadaşları eylül ayında tekrar buluşmak üzere vedalaştı.

YENİ DİZİSİNDE İDDİALI İSİMLER OLACAK

Uraz Kaygılaroğlu'nun yeni dizisinde sevilen oyuncular da yer alacak. Dizinin yaz dizisi mi yoksa normal sezon dizisi olup olmayacağı henüz bilinmiyor.