Şeyma Subaşı: "Sevgilimin malı olmaktan memnunum" diyerek bombayı patlattı

Şeyma Subaşı: "Sevgilimin malı olmaktan memnunum" diyerek bombayı patlattı

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı Haber Global ekranlarına konuk oldu. Buket Aydın'ın sorularına yanıt verdi. Bomba açıklamalarda bulundu..

Şeyma Subaşı yaptığı açıklamalarla gündemi sarstı. Özellikle Haber global ekranlarında Buket Aydın'ın sorularına yanıt veren Şeyma Subaşı Türkiye gündemine oturmayı yine başardı

Sözleri oldukça gündem oldu. Sosyal medyada şimdilerde herkes bu çıkışı konuşuyor. Peki Şeyma ne demişti? İşte o açıklamalar

'Buket Aydın ile Koltuk' programına katılan Şeyma Subaşı, üzerinde 'Sevgilimin malıyım' yazan tişörtü nedeniyle çok konuşulmuştu. Şeyma, o tişörte açıklık getirdi.

Haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın'ın sunduğu 'Koltuk' programının bu haftaki konuğu sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı oldu.

 

Subaşı, geçtiğimiz günlerde Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin kendisine aldığı ve üzerinde "Sevgilimin malıyım" yazan bir tişört giymiş ve eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Şeyma Subaşı Buket Aydın'ın programında konuyla ilgili yaptığı açıklamayla yeniden sosyal medyanın diline düştü.


 

Aydın, "Tişörtünde yazan ve sevgilimin malıyım anlamına gelen cümle olay oldu. Sosyal medyada olay olan, her yere haber olan, ve yine seni eleştirilerin hedefine çeken o tişörtün giyerken, üzerinde sevgilimin malıyım yazdığının farkında olarak mı giydin?" diye sordu.


Subaşı da, "Ne anlama geldiğini biliyorum. Sonrasında zaten bilerek koymak istedim. Ben o malıyım lafını bir obje olarak görmüyorum. Zaten ben onun malı olmaktan da memnunum yani." ifadelerini kullandı.