Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 7 için özür açıklaması

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 7 için özür açıklaması

Şahan Gökbakar, Disney Plus'ın 'Recep İvedik 7' adlı filminin de olduğu orijinal yerli yapımlarını platformdan kaldırmasına ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı ve özür diledi

Yeniçağ'da yer alan habere göre; Disney Plus'ın Türkiye'deki orijinal yerli yapımlarını platformdan kaldırmasıyla birlikte başlayan tepkiler çığ gibi büyüyor.

Apar topar gerçekleştirilen bu kaldırma işlemine üyeler tepki gösterirken bir tepki de Recep İvedik 7'yi bu platform için çeken Şahan Gökbakar'dan geldi.

Gökbakar'ın 'Recep İvedik' serisinin yedincisi 9 Aralık 2022'de Disney Plus'ta yayınlanmıştı. Gökbakar paylaşımında, "Milyonlarca seyircimizin biz yalnızca bu platformdayız diye Disney+ a üye olduğunun farkındayım ve kendimi mahcup hissediyorum. Hepinizden özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

ŞAHAN GÖKBAKAR'IN ÖZÜR AÇIKLAMASININ TAM METNİ

"Disney başkanı Bob Iger beyin aldığı kararla strateji değişikliği yapmışlar ve birçok ülkede yerel içerikleri platformdan atmışlar. Atmışlar diyorum çünkü bizim de 1 hafta evvel haberimiz oldu.

Bob Iger'ın aldığı bu karara, Disney+Turkiye yönetiminin de çok üzgün olduğunu yakından biliyorum.

Milyonlarca seyircimizin biz yalnızca bu platformdayız diye Disney+ a üye olduğunun farkındayım ve kendimi mahcup hissediyorum.

Hepinizden özür diliyorum.