Leyla ile Mecnun dizisinde yeni bir kriz çıktı!

Leyla ile Mecnun dizisinde yeni bir kriz çıktı!

Ekranların Sevilen dizisi Leyla İle Mecnun'da kriz çıktı.: Acun Ilıcalı'nın Exxen platformunda yayınlanmayı bekliyordu..

Yayınlandığı dönemde fırtınalar estiren Leyla İle mecnun yeniden ekrana dönmeye hazırlanırken şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı buna göre TV100'de yer alan habere göre, fenomen dizi Leyla ile Mecnun'da Erdal Bakkal olarak kullanılan mekanın mahkemelik olduğu iddia edildi..

Türkiye'nin çok sevdiği Fenomen dizi Leyla ile Mecnun'un Exxen için çekilen yeni bölümlerinin ilk tanıtımı bugün görücüye çıktı.


Geçmişte dizide oynamış olan Eski ekibi yeniden buluşturan dizinin fanları fragmanı çok beğendi. Ancak Dizide Cengiz Bozkurt'un hayat verdiği Erdal Bakkal binasının değiştiği ortaya çıktı.

İddiaya göre Dizinin 10 yıl önce çekilen sahnelerinde kullanılan mekanın sahipleri ile İl Özel İdaresi arasında bir davanın olduğu öğrenildi. Bu yüzden Kireçburnu'ndaki eski Erdal Bakkal kullanılamadı.

Yaşanan bu krizle ilgili Devreye Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç bile girdi ancak sorun çözülmedi. Yaşanan bu gelişmenin üzerine Şükrü Genç Leyla ile Mecnun ekibine kullanmaları için yine Sarıyer'de başka bir yeri tahsis etti. Edinilen bilgiye göre Erdal Bakkal dekoru verilen arsaya birebir olarak yeniden yapıldı.

Kaynak: TV100