Kanal D'deki Sadakatsiz Dizisi İçin Yolun Sonuna Gelindi! Finaliyle İlgili Bilgiler

Kanal D'deki Sadakatsiz Dizisi İçin Yolun Sonuna Gelindi! Finaliyle İlgili Bilgiler

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinden gelen son haberler kötü, dizinin finali mi yaklaşıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinin final yapacağına yönelik iddialar giderek güçleniyor. Dizi reyting rekortmeni bir dizi olmasına rağmen senaryo tıkanıklığı gündeme geliyor.

İlk sezon en çok izlenen dizilerden biri olan Sadakatsiz dizisi, ikinci sezonda da fırtınalar estiriyordu.

Diziden ayrılıklar olduğu gibi yeni oyuncuların da katılması senaryoda değişikliklere yol açmıştı. Ancak son bir kaç gündür iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

sadakatsiz-canli-izle-kanal-d-sadakatsiz-16-13906211-4090-amp.jpg

Sadakatsiz dizisinin final yapacağına yönelik iddialar giderek güçleniyor. Bugün de Mynet haber sitesi tarafından Sadakatsiz dizisinin final yapacağına yönelik bir haber yayınlandı.

Söylentilere ne oyuncuların ne yapım şirketinin ne de Kanal D'nin resmi bir açıklama yapmaması ise kafa karışıklığına yol açıyor. Geçtiğimiz günlerde Burak Sergen'in de ayrıldığı Sadakatsiz dizisinden gelen haberler endişeye yol açarken, dizinin hayranları ise final iddialarına tepki gösteriyor.

sadakatsiz-dizisine-bomba-transfer-14341593-osd.jpg

Sadakatsiz dizisinin final yapacağına yönelik iddialar sürerken, çok sayıda sosyal medya kullanıcısı kanal yönetimine ve yapım şirketine seslenerek , Sadakatsiz dizisinin devam etmesi gerektiğini dile getiriyorlar.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi son dönemde oyuncu ayrılıklarıyla gündeme gelmişti. Diziden gelen veda haberleri ile birlikte senaryoda da önemli değişiklikler olması beklenmekte.

ÜÇ ÖNEMLİ OYUNCU PEŞ PEŞE AYRILDI

619eb3c686b247272cb3388a.jpg
Ali İl ve Yeliz Kuvancı’nın sonrasında diziden ayrılan üçüncü isim ise Burak Sergen olmuştu. Sevilen dizinin 3 önemli oyuncusunu kaybetmesinin ardından dizinin hikayesinin nereye doğru ilerleyeceği merak edilmeye başlandı.

'FİNAL YAPABİLİR' İDDİASI!


Dizinin hayranları ise sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumlarda hikayenin böyle devam etmesi durumunda reyting kayıplarının hızla artabileceğini iddia ettiler.

Kuruluş Osman ve Oğlum dizileri ile rakip olan dizinin reytinglerde zorlanabileceği düşünülürken, izleyiciler hikayenin kısır döngü içinde gittiğini ve artık eskisi kadar heyecan vermediğini de belirten yorumlarda bulundu. Bu sebeple pek çok kullanıcı final iddiasında bulundu.

KURULUŞ OSMAN'I DA MAĞLUP ETMİŞTİ

sadakatsiz-bolum32-berkayates-cansudere-750x375-c-750x375-c.jpg
Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in başrollerinde yer aldığı
Sadakatsiz dizisi, Çarşamba akşamları Kuruluş Osman’dan sonra en çok izlenen dizi olmuştu. İlgiyle takip edilen dizi bazı dönemlerde Kuruluş Osman’ı mağlup etmeyi de başarmıştı.

Kadroda yaşanan ayrılıklar ve hikayedeki savrulmalar sonrasında Oğlum dizisinin de öne çıkması ve izleyicileri kendisine çekmeye başlaması, Sadakatsiz dizisi için büyük tehlike olarak görüldü.

RESMİ AÇIKLAMA YOK


'Final' iddiaları ortalıkta dolanırken, dizi ekibinden henüz resmi bir açıklama ise gelmedi. Dizini final yapıp yapmayacağı ilerleyen bölümlerle belli olmuş olacak.

Kaynak: Mynet.com