Hastanelik olmuştu.. Zuhal Topal herkesi korkutan açıklama yaptı! Dikkatli olunmalı

Hastanelik olmuştu.. Zuhal Topal herkesi korkutan açıklama yaptı! Dikkatli olunmalı

Ünlü sunucu Zuhal Topal bayramı hastanede geçirdi ve sevenlerini uyardı! Neden dikkat edilmeli? Zuhal Topal ne dedi?

Türkiye'nin en çok izlenen programları arasında bir kaç ismin sunduğu programlar yer alıyor. O isimler arasında kuşkusuz Müge Anlı, Zuhal Topal, Esra Erol gibi isimler ilk sıralarda yer almaktadır.

Zuhal Topal'ın yeri çok başka!

Televizyon seyircileri Zuhal Topal'ı yıllardır severek izliyor ve takip ediyor. Zuhal Topal tarafından sunulan programlar çok fazla reyting alıyor.

Zuhal Topal'ı herhalde tanımayan yok..

Zuhal Topal, bayramı hastanede geçirdi. Hastanelik olunca tüm sevenleri geçmiş olsun mesajları yağdırdı. Herkes Zuhal Topal'ın son durumunu merak ederken ünlü sunucu son durumuyla ilgili bir açıkla yaptı ve sevenlerini uyardı.

Zuhal Topal'dan salgın açıklaması!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Zuhal Topal sosyal medya hesabından salgın uyarısında bulundu. Zuhal Topal peki ne demek istedi?

Zuhal Topal son dönemde toplumun büyük kısmını etkileyen salgından nasibini aldı. “Yemekteyiz” programının başarılı sunucusu hastane odasından fotoğraf paylaştı ve boğaz enfeksiyonu geçirdiğini söyledi.

zu.png

Zuhal Topal “Bayram mesajlarınıza ve aramalarınıza cevap veremiyorum. Boğaz enfeksiyonu geçiriyorum, bu bayramı da böyle geçirmek kısmetmiş. Bu aralar salgın varmış, kendinize dikkat edin. Herkese sağlıklı, mutlu, huzurlu ailesiyle birlikte nice bayramlar dilerim…” mesajını yayınladı.

HASTANE YATAĞINDAN FOTOĞRAF

Başarılı sunucu hasta yatağından fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi. İşte o fotoğraf