Fatih Portakal Sözcü TV'ye veda etti! Veda mesajındaki itirafı ise olay oldu

Fatih Portakal Sözcü TV'ye veda etti! Veda mesajındaki itirafı ise olay oldu

Sözcü TV ana haber sunucusu Fatih Portakal veda kararı aldı

FOX TV ana haber sunuculuğu görevinden beklenmedik bir kararla istifa eden Fatih Portakal beklenmedik bir kararla da Sözcü TV'de yayınlara başlamıştı.

Fatih Portakal şimdi ise veda etti. Yaz tatiline çıkan Fatih Portakal'ın tekrar Sözcü TV'de ana haber sunmayacağı öne sürüldü. Geçtiğimiz günlerde dış sesçiyi azarlamasıyla gündeme gelen Fatih Portakal'a binlerce izleyicisinden tepki yağmıştı.

VEDA AÇIKLAMASINDA NELER SÖYLEDİ?

Öte yandan Fatih Portakal veda açıklamasında da oldukça manidar konuştu. Portakal'ı dinleyenler acaba geri dönmeyecek mi değerlendirmesinde bulundu.

Sözcü TV'deki üç aylık anlaşması sona eren Fatih Portakal bir video paylaştı. Portakal, paylaştığı videoya şu notu düştü:

"Bu çekirdek ekiple harika bir 3 ay geçirdim. İlk defa birbirimizi tanıdık ama epey alıştık. Kişilikleri, profesyonellikleri ve dostluklari için çok teşekkür ediyorum. 90 gün içinde bir başarı ortaya koyduysak bunun sebebi ekip ruhuna sahip olmak. Her birinize çok teşekkür ediyorum sağolunuz, varolunuz. Özleyeceğim bu insanlari."

Fatih Portakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ise yeni yayın dönemi için belirsizliğin hâkim olduğunu vurguladı.