Fatih Portakal Selçuk Özdağ bir araya geldi! Özdağ Bahçeli'ye sunduğu teklifi açıkladı

Fatih Portakal Selçuk Özdağ bir araya geldi! Özdağ Bahçeli'ye sunduğu teklifi açıkladı

Uzun bir süredir Youtube Üzerinden yayınlar yapan Fatih Portakal dikkat çeken konuklar almaya devam ediyor. Son konuğu Selçuk Özdağ'dı. Selçuk Özdağ dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Fatih Portakal FOX TV ekranından ayrıldıktan sonra gazetecilik faaliyetine youtube üzerinden devam ediyor. Dikkat çeken konuklarla Türkiye gündemini yorumlayan Fatih Portakal yine bomba bir konukla takipçilerinin karşısına çıktı.

Konuk ettiği isim MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye meydan okudu. Yayında dikkat çeken açıklamalar yaptı ve adeta rest çekti.

O isim eskiden AKP'de siyaset yapan sonrasında ise Gelecek Partisine katılan Selçuk Özdağ'dı.

Selçuk Özdağ kendisine yönelik saldırının perde arkasını bu yayında anlatarak adeta meydan okudu. Dikkat çeken ifadelerde bulundu... Fatih Portakal sordu Selçuk Özdağ bütün ayrıntıları anlattı.

Türkiye uzun bir süredir saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan yardımcısı Selçuk Özdağ'ı konuşuyor. Fatih Portakal ise youtube kanalında dikkat çeken konuklar almaya devam etmekte. Son konuğu ise Selçuk Özdağ oldu. Selçuk Özdağ burada dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Selçuk Özdağ katıldığı bu yayında Devlet Bahçeli bombasını patlattı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ve Saldırıya uğrayan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, YouTube üzerinden yayın yapan gazeteci Fatih Portakal’ın sorularını tek tek yanıtladı. Selçuk Özdağ, MHP'li lideri Devlet Bahçeli'ye bir teklifi olduğunu bu yayında duyurdu.. 

Selçuk Özdağ, uğradığı saldırıyla ilgili yapmış olduğu açıklamasında "Suç ve suçluyu uzaklarda araştırmasınlar. Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması sonra da dönüp masumiyet pozuna bürünmesi, bununla da yetinmeyip ‘Bana saldırdılar’ çığırtkanlığına tevessül etmesi bildik bir numaradır" diyerek grup toplantısında açıklamalarda bulunan  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi iddiasını ispat etmeye davet etti.
 
''BİR OYUNLARI VARDI''


 Selçuk Özdağ, "Sayın Bahçeli 20 sene milletvekilliği yaptı, 3 buçuk yıl başbakan yardımcılığı yaptı ve kendisi bu iddiasını ispat edecek. Biz evimize kamera koymuş muyuz? Kamera koysak benim sırtımı çeker, karşıdaki olayı yapanların yüzünü çeker, Burada karşıdaki olayı yapanların sırtını çekmiş benim yüzümü çekiyor.

Kaçarken onların yüzü görünüyor, karşı apartmanlardan çekilmiş. Tabi kimyaları bozuldu. Bir oyunları vardı'' diyerek tepki gösterdi..

"BENİM BİR TEKLİFİM VAR"


Yaptığı açıklamalarda oldukça sert ifadeler kullanan  Özdağ, şöyle devam etti: ''Bakın Sayın Bahçeli, madem ki ben koydum, madem ki bu olayı ben yaptım, 17 dikişi ben attırdım, iki dakika ile ölümden döndüm, kolum parmaklarım kırıldı, bu şekilde bir talimat vererek bunları yaptırdım kendime.

Orhan Bey’e de, Afşin Bey’e de yaptırdım. Bakın hükümeti destekliyorsunuz. Siz şu an Cumhurbaşkanı Birinci Yardımcısı gibisiniz. Hatta ortaksınız hatta zaman zaman Cumhurbaşkanı siz oluyorsunuz.


İçişleri Bakanlığı elinizde, Adalet Bakanlığı elinizde… Ortaya çıkarın ben siyasi hayatımı noktalayacağım ve bütün Türkiye’den özür dileyerek Türkiye’yi terk edeceğim ama siz siyaseti bırakacak mısınız?"  diyerek adeta rest çekti... Bahçeli 2 gün geçmesine rağmen Selçuk Özdağ'a henüz bir yanıt vermiş değil.. 

Kaynak: Gerçek Gündem - ÜSKÜP HABER