Farah Zeynep Abdullah 40 Milyon TL kazandı iddialarına yanıt verdi

Farah Zeynep Abdullah 40 Milyon TL kazandı iddialarına yanıt verdi

Bergen filminin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından 40 Milyon TL kazandı iddialarına sert sözlerle yanıt verdi

Türkiye günlerdir Bergen filmini konuşuyor. Başrol oyuncusu olarak Farah Zeynep Abdullah öne çıkan isimler arasında.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah bu diziye ölerek veda etmiş ardından da Bergen filmi için hazırlıklara başlamıştı.

Gişede hasılat ve izlenme rekoru kıran Bergen filmi magazin gündeminden düşmezken Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan haberlere isyan etti.

SERVET KAZANDIĞI ÖNE SÜRÜLÜYORDU

Güzel oyuncunun bir servet kazandığı ve filmden toplamda 40 Milyon TL gelir elde ettiği öne sürülmüştü.

Farah Zeynep Abdullah hakkında çıkan bu iddialara hasta yatağından yanıt vererek iddiaların doğru olmadığını belirtti.

Haber Global'da yer alan habere göre; Farah Zeynep Abdullah, Bergen filminden 40 Milyon TL kazandı iddialarına yanıt verdi.

"AYIP VE UYDURMA BİR HABER"

ssssss-fff-ccky.jpg
Twitter'dan yaptığı paylaşımla haberi yalanlayan Abdullah "Bugün yine bir haber çıkmış hakkımda, çok hastaydım da valla bir şey de yazmadım ama gereksiz. Ayıp ve uydurma bir haber. Bunu yapan zamanı bol olan insan kimmiş ona da bakacağım yarın. Kaynağını da merak ettim gerçi üstüne oturduğu kaba et olduğunu tahmin ediyorum" dedi.

ARABESK FURYASI DA BAŞLADI

Öte yandan Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerinde yer aldığı Bergen filminin ardından Türkiye'de bir arabesk müzik furyası da yeniden başladı.

Çok sayıda ünlü isim bu tarz şarkılar seslendirirken sosyal medyada da eski klipler olay olmaya başladı.

Bir çok gencin ise hayatında hiç dinlemediği arabesk müzikler dinlemesi dikkat çekiyor.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNDE BİLE İŞLENDİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde bile Arabesk müzik işlendi. Feride karakteri ile Nalan arasında arabesk müzik tartışması yaşandı. Nalan arabada arabesk müzik dinlerken Feride ise Nalan'a sert sözlerle yüklendi.