Canlı yayında Cemal Enginyurt skandalı! Gazetecinin üzerine yürüdü

Canlı yayında Cemal Enginyurt skandalı! Gazetecinin üzerine yürüdü

MHP milletvekili iken iktidara toz kondurmayan ve muhalefete çok ağır sözlerle yüklenen Cemal Enginyurt şimdilerde en büyük muhaliflerden

Tüm Türkiye Cemal Enginyurt'un şok eden hareketini konuşuyor!

Halk TV'DE yer alan habere göre; Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un katıldığı canlı yayında ortalık karıştı. Enginyurt, gazeteci Latif Şimşek'in sözleri sonrası üzerine yürüdü, program sunucusu ve yönetmen ne yapacağını şaşırdı.

KAVGA NASIL BAŞLADI?İcml.jpg

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un katıldığı canlı yayında büyük tartışma yaşandı. Programın bir diğer konuğu olan gazeteci Latif Şimşek’in “Bu ülkenin hakimini, savcısını, polisini, istihbaratını da bu kadar küçümseyemezsin” sözlerine Enginyurt, “Polis de bizim, devlet de bizim” sözleriyle cevap verdi. Şimşek’in Enginyurt’a yönelik sözleri devam edince ortalık bir anda karıştı. Enginyurt, yerinden kalkarak Şimşek’in üzerine yürüdü. Yaşanan gerilim sonrası sunucu ve diğer konuklar hemen ikilinin yanına giderek sakinleştirmeye çalıştı.

PROGRAMA ARA VERİLDİ

15106134-700x400.jpg

Yaşanan olayın ardından yayına yaklaşık 20 dakika ara verildi. Daha sonra program yeniden başladı. Program sunucusu açılışta çok üzüntülü bir olayın yaşandığını belirterek, “Öncelikle TV yönetimi ve bütün ekip arkadaşlarımız bu olayı şiddetle kınıyoruz. Fikirler uyuşmayabilir. İnsanlar birbirileriyle anlaşamayabilirler. Ancak şiddete doğru yönelen ve size yansımayan kısmında biz daha da kötüsünü yaşadık stüdyoda. Şiddetle kınıyoruz. Bir kadın olarak da çok çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum. Bu arada Cemal Enginyurt’un koruması gözümüzün önünde Şimşek’i darbetti. Olayı şiddetle kınıyoruz ve bütün kamuoyundan özür diliyoruz” dedi.