Bakan Kahil, MÜSİAD’ın Düzenlediği Panele Katıldı

Bakan Kahil, MÜSİAD’ın Düzenlediği Panele Katıldı

Bakan Kahil, MÜSİAD’ın Düzenlediği Panele Katıldı

Makedonya Cumhuriyeti Hükümeti Dış Yatırımlardan Sorumlu Sayın Devlet Bakanı Prof. D-r Adnan Kahil, bugün Üsküp’te, Türkiye Cumhuriyeti Afyonkarahisar Ticaret Odası’nın yanısıra iş topluluklarından kişilerin de bulunduğu Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen “Balkanlardaki Yatırım Fırsatları” konulu panele katıldı.

  Bu açık oturumda Sayın Bakanımızın yanı sıra, MÜSİAD Balkanlar Başkanı, Sayın Bilal Kara, Türkiye Cumhuriyeti Üsküp Büyükelçiliği Ticaret Başmüşaviri Sayın Bünyamin Kutlu, Türkiye Cumhuriyeti Afyonkarahisar Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Neoldum ve Hukuk Danışmanı Kiril Papazoski Bey’ de söz aldı.

  Bakan Kahil katılımcıları selamladı ve ardından Makedonya Cumhuriyeti’nde yatırımlar için var olan fırsatları anlattı. Sayın Bakanımız Makedonya Cumhuriyeti’nin Balkanların merkezi olduğunu ve işbirliği ile ilgilenen yatırımcılar için Makedonya Cumhuriyetinin bulunduğu konumdan dolayı yatırım için var olan en cazip  yer olduğunu dile getirdi.

Kaynak : habermakedonya.net