Apar topar hastaneye kaldırıldı. Görkem Sevindik kaza geçirdi

Apar topar hastaneye kaldırıldı. Görkem Sevindik kaza geçirdi

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Oyuncu Görkem Sevindik, Bebek'te ölümden döndü ve apar topar hastaneye kaldırıldı.

Yakışıklı oyuncu Görkem Sevindik, hastaneye kaldırıldı. Apar topar hastaneye kaldırılan oyuncunun durumun iyi olduğu öğrenildi.

Habertürk'te yer alan haberde Görkem Sevindik'in son durumuyla ilgili detaylara da yer verildi.

6 yaşındaki Sevindik, motoru ile seyir halindeyken park halindeki otomobilden inen bir kadının aniden kapıyı açması sonucu kaza yaptı.

YARDIMINA ÇEVREDEKİLER KOŞTU

Bir süre yerde sürüklenen Görkem Sevindik'in yardımına çevredekiler koştu. Kazadan sonra ayağa kalkan Sevindik'in eli kanadı. Darbe alan eline bir süre pansuman yapan ünlü oyuncuya çevrede bulunan ve kazayı gören vatandaşlar da yardım etti.

3602310-a939e9df663fc20814ba942548df2a9f-1366x1366.jpg

Kazadan sonra sağlık durumunu merak eden gazetecilerin sorularını yanıtlayan Görkem Sevindik, "Allah korudu. Hızlı gitseydim daha farklı şeyler olabilirdi. Ciddi bir şeyim yok. Elimde kırık var ve elim alçıya alındı. Günlerdir ailem ile tatil planları yapıyorduk. Yarın da tatile çıkacaktık. Oğlum Marsel ile ilk defa denize girmenin hayalini kuruyordum. En çok üzüldüğüm nokta bu oldu" şeklinde konuştu.

İlgili Haberler