Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi Sedat Peker'i Kimin koruduğunu açıkladı

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi Sedat Peker'i Kimin koruduğunu açıkladı

Türkiye Siyaset gündemi Sedat Peker ve açıklamalarıyla gündemde. Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi'den Bomba bir Sedat Peker yazısı geldi..

Sedat Peker son günlerde yaptığı açıklamalarla Türkiye'de en çok konuşulan isim haline geldi. Şimdiye kadar 4 video yayınladı.

yayınladığı videolar Türkiye gündemini sarsacak türden  oldu. Herkes yeni yayınlayacağı videolarda kimden bahsedeceğini merakla beklerken muhalefetle iktidarı karşı karşıya bile getirdi.

Bugün ise Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi - Sedat Peker üzerine bomba bir yazı yazdı:

Selvi yazısının "Peker'i kim koruyor, kim konuşturuyor?" başlıklı bölümünde şunları kaydetti:

Mafya denilince akla gelen her şey var Sedat Peker’de. Bir mafya liderinin iddialarını doğru kabul edip, mafya ile mücadele edenleri mi suçlayacağız? Sedat Peker orada bir gün dahi kendi imkânlarıyla bulunamaz. Tutunamaz. Daha da önemlisi Sedat Peker orada kendi adına iktidara bu savaşı açamaz. Orada bir istihbarat servisinin desteğiyle korunur ve bir istihbarat servisinin planları doğrultusunda konuşur.

Peker’i orada koruyup konuşturan 15 Temmuz gecesi Erdoğan için ha düştü ha düşecek diye takip eden Birleşik Arap Emirlikleri’nin veliaht prensi olmasın? Yapılacak olan şu, Sedat Peker paketlenip Türkiye’ye getirilmeli ve yargıda hesabı sorulmalı. AK Parti, Sedat Peker’le başlatılan yeni kaset sürecini ciddiye almalı.

Kaynak: GERÇEK GÜNDEM