Garanti BBVA herkesin beklediği haberi verdi - %0 faizli kredi kampanyası başladı, Kampanya için son tarih duyuruldu

Garanti BBVA herkesin beklediği haberi verdi - %0 faizli kredi kampanyası başladı, Kampanya için son tarih duyuruldu

Garanti BBVA herkesin beklediği haberi verdi - %0 faizli kredi kampanyası başladı

Garanti BBVA, 0 faizli krediler için arayış içerisinde olan vatandaşlara sevindiren haberi verdi. Vatandaşlar acil ihtiyaçları için kredi çekiyor ve kredi faizlerinin yüksek olması nedeniyle ya düşük faizli bankaları araştırıyor ya da 0 faizli kampanyaları takip ediyor.

GARANTİ BBVA DUYURDU, %0 faizli kredi kampanyası başladı

Garanti BBVA Mobil'den müşterisi olanlara, 10.000 TL’ye varan %0 faizli ve masrafsız taksitli avans kullandıracak.

Bu kampanyadan yararlanmak için mutlaka GARANTİ BBVA müşterisi olmak gerekmektedir.

%0 faizli KREDİ İÇİN DETAYLAR BELLİ OLDU

Aslında nakit avans kullanmakla bankadan kredi çekmek arasında bir fark yok. Banka yönetiminin açıklamasına göre Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden banka müşterisi olmak kolay.

%0 faizli krediyi almak için öncelikle bireysel kredi başvurusu yapmak gerekiyor.

Başvuru onaylanır onaylanmaz da %0 faizli nakit avans için başvuru yapılıyor. 10.000 TL ödeme anında nakit olarak hesaba geçiyor.

%0 faizli kredi de ödeme taksit sayısı ise 6 aydan oluşmaktadır.

%0 faizli KREDİ İÇİN SON TARİH DUYURULDU ! SON GÜN 31 MAYIS 2023

Bankanın internet sitesinde kampanya ile ilgili şu detaylar paylaşıldı:

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 1 Mayıs – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.
 • Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
 • Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.
 • Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanya kapsamında kredi kartı 1 Mayıs – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Haziran 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında maksimum 10.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 10.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
 • Kredi kartı başvurusunun 10.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.
 • Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

İlgili Haberler