Garanti Bankası'ndan başvuru yapanlara 1000 TL bonus ödemesi!

Garanti Bankası'ndan başvuru yapanlara 1000 TL bonus ödemesi!

Garanti Bankası, başvuru yapanlara yüz güldüren bir ödeme yapacak. 1000 Türk lirası ödeme yapacak olan Garanti Bankası bu ödemeyi başvuru yapanlara hemen yatıracak..

Garanti Bankası, müşterilerine farklı kampanyalar sunarak avantajlar sağlamaktadır. 1000 TL bonus kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1. Kampanya dönemi içerisinde, Garanti Bankası'nın belirlediği kredi kartlarından birine başvurun. Kampanya dönemi ve kredi kartı seçenekleri hakkında bilgi almak için Garanti Bankası'nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2. Kredi kartınızın onaylanması durumunda, başvuru tarihinden itibaren ilk 3 ay içerisinde kartınızla yapacağınız harcamaların toplam tutarı en az 1000 TL olmalıdır.

3. Kampanya koşullarını sağladığınız takdirde, 1000 TL bonus hesabınıza yatırılacaktır.

Kampanyaya katılmadan önce, Garanti Bankası'nın web sitesinde kampanya koşullarını ve detaylarını incelemeniz önemlidir. Ayrıca, kredi kartı kullanımında dikkatli olmanız ve borçlarınızı zamanında ödemeniz gerektiğini unutmayın.

Garanti Bankası internet sitesinde 1000 TL ödemeyle ilgili şu bilgiler paylaşıldı.

1000-tl-bonus-kampanyasi-1536x860-10k.jpg

Kampanya Detayları:

 • 1-30 Nisan tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilerimiz, ilgili kartlarıyla 20 Mayıs’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal kartlar dahildir.
 • Kazanılan bonuslar 27 Mayıs – 27 Haziran 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.
 • Kullanılmayan bonuslar 28 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.

*Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olduktan sonra garantibbva.com.tr, mobil, internet, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr kredi kartı başvurusu yapan ve önce bonus.com.tr’den kredi kartına başvurmuş sonrasında Garanti BBVA Mobil’den bankamız müşterisi olan kişiler

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler