ATV'de işler karıştı! Müge Anlı ve Rahmi Özkan Çileden Çıktı! Ekran başındakiler zıpladı

ATV'de işler karıştı! Müge Anlı ve Rahmi Özkan Çileden Çıktı! Ekran başındakiler zıpladı

ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı'nın programında bomba bir gerilim çıktı! Müge Anlı bile çileden çıktı...

ATV ekranında yayınlanan Müge Anlı'nın programında bugün bomba bir gelişme vardı. Ekran başındakilerde yaşananlar karşısında şaşkına uğradılar

Özellikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan'ın sinirlenmesi ise gözlerden kaçmadı.

Peki Yayında ne olmuştu? ATV'deki tartışmaya ilişkin detaylar herkesi adeta çok şaşırttı. Ekranların en çok izlenen sabah kuşağındaki programlardan olan Müge Anlı'da bugün bomba detaylar vardı...

Gerilim Programda en yüksek seviyedeydi. Müge Anlı bile çileden çıktı.. Sadece Müge Anlı değil ekran başındakiler de adeta yerinden zıpladı..

Peki neler yaşandı?

Aleyna Çakır'ın ölüm sebebinin belli olmasının ardından Müge Anlı bu konuya yayınında yer verdi. Anlı bu karara dair hissettiklerini anlatırken Rahmi Özkan'ın sözleri ünlü sunucuyu kızdırdı. Özkan'ın açıklamaları sosyal medyada da tepki çekti.


Ümitcan Uygun tarafından darp edildiği anlara ait görüntüleri ortaya çıkan Aleyna Çakır için hazırlanan adli tıp raporu yayınlandı. Çakır'ın bornoz kuşağıyla asılma sebebiyle öldüğü kesinleşti. Konu hakkında canlı yayında açıklama yapan Müge Anlı içinin rahat etmediğini söyledi ve ekledi: "Bir gariplik var yani... Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan'a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle..."

Bu açıklamalardan sonra Rahmi Özkan da "Kamuoyu için bir delil olabilir ancak hukuk için yeterli değil, kimse Ümitcan Uygun'a %100 suçlu diyemez" dedi.

MÜGE ANLI GERİLDİ


Rahmi Özkan'ın açıklamaları Müge Anlı'yı kızdırdı. Anlı Özkan'a "Bu kız senin yakının olsaydı böyle konuşur muydun?" diye sordu. Anlı'nın tepkisine stüdyodaki seyirciler de katıldı. Rahmi Özkan'nın sözleri sosyal medyada da tepki çekti.


Özkan "Savcı elle tutulur olayları görmeden kimsenin hürriyetinin kısıtlanmasını isteyemez" dedi.

Anlı ise "Savcı ayrı biz savcıyı konuşmuyoruz" diyerek tepki gösterdi.

Müge Anlı Rahmi Özkan'a "Şu konunu bile şüphelisi yokken bu sizin yakınınız olsa savunmaz mıydınız? Bir kişiyi bu şekilde dövmenin cezası var mıdır" diyerek sorusunu yineledi. Özkan ise "Yok ki" dedi.