Yumuşatıcıyı Sadece Çamaşırlarınız için değil Böylede kullanabilirsiniz O sorundan kurtarır

Yumuşatıcıyı Sadece Çamaşırlarınız için değil Böylede kullanabilirsiniz O sorundan kurtarır

Çamaşırlarımız için Kullanmış Olduğumuz Yumuşatıcının 7 bilinmeyen kullanım alanı daha var. Öğrendiğinizde gerçekten çok şaşıracaksınız. İşte Yumuşatıcıyla ilgili bilinmeyenler

Genelde Çamaşırlarımızın güzel kokmasını isteriz. Sadece deterjan kullanmak yerine mutlaka yumuşatıcı da atarız makinemizin bir gözüne.

Yumuşatıcı reklamları bile o kadar şirin oluyor ki insanın elbette kullanası geliyor. Ancak Yumuşatıcı aslında sadece çamaşırlar için değil birden fazla yerde de kullanılabilir. 7 Harika kullanım alanını eminiz daha önce hiç duymadınız. Öğrendiğinizde sizlerde deneyecek yaşadığınız bir çok sorundan kurtulabileceksiniz. Arkadaşlarınızın öğrenmesi adına mutlaka sizlerde paylaşın ve yararlanmalarını sağlayın:

İşte herkesin bilmesi gereken Yumuşatıcıyla ilgili Daha önce bilmediğiniz şaşırtıcı kullanım alanları. UNUTMAYIN yumuşatıcı harikalar yaratabilir:

1- Pencereler
Pencereleriniz mi kirlendi? Sıkıntı yok! Hemen suyun içine yumuşatıcı ekleyin. Sprey şişesine koyup pencerelerinize sıkın ve kuru bezle camlarınızı temizleyin. Pencerelerinizin nasıl parladığını görünce siz bile şaşıracaksınız!

2- Yerler
Yumuşatıcılar, sadece kıyafetlerinizi yumuşatmakla kalmaz aynı zamanda yerleri de pamuk gibi yapar. Ilık suyla yumuşatıcıyı karıştırın ve karışımla yeri paspaslayın. Yerde en ufak bir toz kalmayacak ve sert zemininizin yumuşadığını göreceksiniz. Üstelik yerler harika kokacak!

3- Mobilyalar
Tıpkı yerlerde olduğu gibi yumuşatıcılar mobilyalarınızdaki tozların kökünü kazır. Sprey şişesine su ve yumuşatıcı ekleyip, mobilyalarınıza sıkın ve kuru bezle kurulayın. Mobilyalarınız yepyeni gözükecek!

4- Saçlar
Saçma mı? Evet. İşe yarıyor mu? Buna da evet. Kuru ve yıpranmış saçlara çözüm yumuşatıcı. Aynı zamanda kuaförlerin sıklıkla kullandığı ancak kimseye açıklamadığı bir yöntem bu. Duş aldıktan sonra saçlarınızı iyice kurulayın. Daha sonra da sprey şişesinin içine su ve az yumuşatıcı koyup kuru saçlarınıza sıkın. Kurumalarını bekleyin. Sonuca siz bile inanamayacaksınız!

5- Duşakabin
Yumuşatıcıların harikalar yarattığı bir başka yer ise duşakabinler. Yumuşatıcı ve suyu sprey şişesinde karıştırın. Daha sonra duşakabine sıkın. Bulaşık süngeri ile bölgeyi iyice silin. Lekelerden eser kalmadığını göreceksiniz.

6- Araç Koltukları
Araç koltuklarında kirler mi oluştu? Araç koltuğu temizleme ürünlerini boşverin. Sıcak su ve yumuşatıcı karışımını deneyin. Koltuklarınız hem pırıl pırıl olacak hem de aracınıza bindiğinizde muhteşem bir kokuyla karşılaşacaksınız!

7- Paslanmaz çelik
Yumuşatıcılar, paslanmaz çelikten yapıl
ma eşyalarda da harikalar yaratırlar. Önce kuru beze karışımı damlatın. Daha sonra da bölgeye uygulayın. Paslanmak çelikleriniz pırıl pırıl pırıldadıklarını göreceksiniz!

Görüldüğü gibi yumuşatıcının harika kullanım alanları var. Sizlerde mutlaka arkadaşlarınıza ulaştırın