Süt ve Kabartma tozunu karıştırıp Ayaklarınıza Sürerseniz O sorundan kurtarıyor

Süt ve Kabartma tozunu karıştırıp Ayaklarınıza Sürerseniz O sorundan kurtarıyor

Ayak Sağlığınız için Duyacağınız bu bilgi sizi şaşırtabilir. Ayaklarınız hem güzel kokacak hem topuklarınız yumuşacık olacak. İşte bilmeniz gereken ı harika sırlar

Vücudumuzun bütün yükünü ayaklarımız çeker. Kalitesiz bir ayakkabı giyiyorsak kuşkusuz ayaklarımızda rahatsız edici problemler zamanla olacaktır.

Ayaklarımızı şımartmak güzelleştirmek rahatlatmak hiç zor değil. Evde bulunan malzemelerle başarabiliriz. Ne gereksiz kremlere gerek var. Nede başka bir şeye.

Unutmayın ayak sağlığı her şeyden önemlidir. Tesadüfen internette dolaşırken izlediğim bir video üzerine bu yöntemi denedim ve sonuç karşısında şaşırdım. Ayaklarım şimdi daha çok daha güzel çok daha ışıl ışıl. Bir çok problem geçti gitti.

Bilgi her zaman diyoruz paylaşınca çoğalan bir hazinedir. Şimdi biz sizlerle paylaşıyoruz sizlerde arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin. Onların da yararlanmasını sağlayın:

Malzemeler:
1 litre süt
3 yemek kaşığı kabartma tozu
Yapılışı:

Sütü kaynayana kadar ısıtın. Kaynadıktan sonra ayaklarınızı sokacak büyüklükteki bir leğene dökün.

Daha sonra leğenin içine kabartma tozu ilave edin. Kabartma tozunu iyice karıştırın. Süt ılık bir kıvama gelene kadar bekleyin. Daha sonra ayaklarınızı leğene sokun.

Arkanıza yaslanın ve 10 dakika boyunca bekleyin.

Ayaklarınızı ılık suyla yıkayın ve iyice kurulayın. Bunu haftada birkaç kez yaparsanız ayaklarınız yumuşayacak ve çatlaklardan kurtulacaksınız.

Topuk Çatlaklarından kurtulmak istiyorsanız sizde mutlaka bu yöntemi deneyin: Unutmadan lütfen arkadaşlarınızla da paylaşın:

KAYNAK: -USKUPHABER- newsner.com