Şampuanın İçine bir tutam kabartma tozu ekleyip saçınızı yıkarsanız o sorun geçiyor

Şampuanın İçine bir tutam kabartma tozu ekleyip saçınızı yıkarsanız o sorun geçiyor

Bazı Küçük Sırlar gerçekten işe yarıyor: İnanılır gibi etkileri var bunları bir yere not edin ve uygulamayı unutmayın

Bazı Küçük Sırlar daha önce duymadığınız şeyler olabiliyor.. Ve hayatımızı kolaylaştırabiliyorlar. 

Şimdi sizlere verebileceğimiz bu bilgiler hem sağlığınıza sağlık katacak hemde işinizi kolaylaştıracak.

Sizlerde arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin:

Kışın yıpranan bedeninize bakım yapmanın zamanı çoktan geldi. Uzmanlar, saç, tırnak, cilt ve cilt sorunlara karşı kabartma tozu kullanımını önerdi...
.

Pasta, börek ve keklerin vazgeçilmez malzemelerinden kabartma tozu, vücuda baştan aşağı bakım yapıyor.
Uzmanlar, parlak dişlere, sağlıklı ve güzel saçlara, güçlü tırnaklara sahip olmak için kabartma tozunun fayda sağladığını aktarıyor.
İşte tatil öncesi bedeninize kabartma tozu ile bakım yapmanın formülleri... .

CİLDE... 
 Sivilcelerinizden bıktıysanız, bir miktar bal ve kabartma tozunu karıştırıp yüzünüze sürün. Yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra durulayın. Haftada bir gün temiz cildinize uygulayacağınız bu maske sayesinde, sivilceleriniz eskisi kadar sorun olmayacak. 

 Yüzünüzü makyaj, kir ve yabancı maddelerden arındırmak için rutin kullandığınız temizleme ürününü bir kaba döküp macun kıvamına gelene kadar kabartma tozu ekleyin. Daha sonra bu karışımı peeling yapar gibi cildinize uygulayın. 

 Vücudun çeşitli yerlerinde çıkan siğillere karşı kabartma tozu ile limon suyu karışımı ilaç gibi geliyor. Bu ikiliyi karıştırdıktan sonra siğil olan yere sürüp kurumasını bekleyin.
Daha sonra iyice yıkayın. 

AYAKLAR ... 
 Pürüzsüz ve yumuşak ayaklara kavuşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Lavanta yağı sürerek bir süre yumuşattığınız ayaklarınızı su ve kabartma tozu ile hazırlayacağınız macun kıvamındaki karışımla ovun ve durulayın. Ayaklarınız çok daha yumuşak ve pürüzsüz görünecek... 

Tırnaklar... 
 Peroksit adlı maddeye kabartma tozu ekleyin ve ojeden arındırılmış tırnaklarınızı bu karışımla ıslattığınız pamuk ile ovalayın. Bu yöntemi düzenli olarak uyguladığınızda, tırnaklarınıza yerleşen sarı renkten kurtulduğunuzu göreceksiniz. 

 Tırnaklarınızın çevresindeki etlere karşı da kabartma tozunun gücünü kullanabilirsiniz. Bunun için, kabartma tozunu su ile karıştırın. Bir fırça yardımıyla tırnak ve tırnak kenarlarınızı ovun. Manikür etkisi yarattığını göreceksiniz.

DİŞLER..
Diş minenize zarar vermeden daha beyaz dişleriniz olsun istiyorsanız, yeterli miktarda çilek ve limon suyunu kabartma tozuyla karıştırın.
Karışım, macun kıvamını aldığında fırçanıza sürün ve dişlerinizi fırçalayın.

SAÇLARA..
Saçlarınız çabuk yağlanıyorsa, saç yoğunluğu ve uzunluğuna göre belirleyeceğiniz miktarda kabartma tozunu saç diplerinize serpin. Kısa bir süre bekledikten sonra tozu, hafif masaj yaparak tüm saçınıza dağıtın.
Duş alana kadar bekleyip durulayın. 

 Hacimli ve dolgun saçlar için, şampuanınızı saçınıza sürmek üzere avucunuza döktüğünüzde, şampuan miktarının 4'te 1'i kadar kabartma tozunu şampuana ilave edip saçınızı yıkayın. Parmağınızla hafifçe karıştırıp saçınızı bu karışımla yıkayın..TAKVİM