Reha Muhtar Ortalığı Karıştırdı Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrılma nedenini Açıkladı

Reha Muhtar Ortalığı Karıştırdı Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrılma nedenini Açıkladı

Ekranların En Çok izlenen İki İsmi. BİRİ REHA MUHTAR DİĞERİ FATİH PORTAKAL. ikisi de efsane ana haber sunucuları. Ancak olay bir iddia var

Reha Muhtar Show Ana haberi Sunarken milyonlarca izleyicisi vardı. Ardından Cem Uzan'ın bir zamanlar sahibi olduğu STAR TV'de Ana haber sunmuş programlar yapmıştı.

Şimdilerde kendisini ekranlarda göremiyoruz. Ondan sonra reyting rekortmeni bir isim daha vardı. Fatih Portakal. Fatih Portakal ani bir kararla FOX TV'den istifa etmişti.

Ayrılığıyla ilgili REHA MUHTAR bomba bir iddia ortaya attı

Reha Muhtar'ın iddiasına göre kanal kesilen RTÜK cezalarının yarısını Fatih Portakal'dan istemiş:

Reha Muhtar şunları yazdı: RTÜK FATİH PORTAKAL'a Ağır para cezaları verince FOX TV cezaların yarısını kanal yarısını Fatih Portakal ödesin demiş. Portakal kabul etmemiş. İddia bu. Ben Show Haberdeyken de Ağır cezalar gelmişti. Bana da öyle demişlerdi. Bir kısmını Sen öde..

Fatih Portakal ise kesin bir dille ayrılık kararının kendisine ait olduğunu yorgun olduğunu kendini tekrar etmekten bıktığını Söylemişti.

Ayrıca kanal Fatih Portakal'a sahip çıkarak gitmesini istememişti.

Reha Muhtar'ın iddiası doğru olsa bile şuan Kanalda çalışmaya başlayan Selçuk Tepeli Fatih Portakal'dan daha çok sert yayınlar yapıyor