Önce süt banyosu şimdi de meyve suyu rezaleti. Midenizi bulandıran yeni rezalet.

Önce süt banyosu şimdi de meyve suyu rezaleti. Midenizi bulandıran yeni rezalet.

Türkiye bu skandalı konuşuyor. Geçtiğimiz günlerde Süt banyosu yapan adamla ilgili rezalet bitmeden bu kez de meyve suyu rezaleti patlak verdi.

İnsan sağlığını hiçe sayan rezil insanlarla ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Kayseri'de meyve satın alan bir üreticideki çürük meyvelerin meyve suyu fabrikalarına satıldığı iddiası sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Her gün çok sayıda kişi tarafından tüketilen meyve suları Türkiye'de bolca tüketilen bir içecek. Çocuklarımızın kana kana içtiği meyve suları en çok tercih edilen içecekler arasında yer alıyor. TV100 tarafından yayınlanan bir haber ülke gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre Kayseri'de meyve satın alan bir üretici tarafından kaydedilen ve TİKTOK adlı sosyal medya sitesinde yayınlanan video tepkiye yol açtı. 

Bir kaç gün önce Konya'daki bir süt fabrikasında çalışanların süt banyosu yaparken çekilen görüntüleri infiale yol açmştı. 

Yeni görüntüler ise meyve suyu rezaletiydi.  İnternette yayınlanan görüntülerin ardından Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün  işlem yapması bekleniyor..