Mardin'de kaybolan Ecrin'in dosyasında flaş gelişme

Mardin'de kaybolan Ecrin'in dosyasında flaş gelişme

Kaybolan Çiçekler programında Mardin’in Midyat ilçesinde 2 yıl önce kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan minik Ecrin’i arama çalışmaları devam ediyor.

Medyafaresi.com / ABT Yapım’ın yapımcılığını İnci Ertuğrul’un sunuculuğunu üstlendiği ‘’Kaybolan Çiçekler’’ programında Mardin’in Midyat ilçesinde 2 yıl önce kaybolan ve bir daha kendisinden haber alınamayan minik Ecrin’i arama çalışmaları devam ediyor.

Baba Bekir Tunç ve anne Nursel Tunç’un program konuğu olduğu Ecrin dosyasında düğümler bir bir çözülüyor. Zaman zaman duygusal anların yaşandığı programda anne Nursel Tunç iki yıldır kokusuna hasret kaldığı Ecrin için gözyaşları dökerek kızının bulunmasını istedi.

Öte yandan Ecrin Tunç için gelen çok sayıda ki ihbar da Kaybolan Çiçekler program ekibi tarafından tek tek incelenerek araştırılırken, Ecrin’i İstanbul’da gördük ihbarı da stüdyoda heyecanlı anların yaşanmasına neden oldu. İstanbul’da Ecrin’e benzeyen bir kız çocuğunun görüntüsü izlettirilen Anne Nursel Tunç ve Baba Bekir Tunç’un görüntülerdeki kızın Ecrin’e benzediğini söylemesinin ardından Kaybolan Çiçekler ekibi tarafından İstanbul’da kapı kapı görüntülerdeki çocuğu aramaya koyuldu

. Nefeslerin tutulduğu programda Kaybolan çiçekler ekibi tarafından bulunan görüntülerdeki çocuğun Suriye uyruklu göçmen bir ailenin kızı olduğu tespit edildi. Yaşanan bu gelişme tüm stüdyoda şaşkınlıkla karşılandı.