1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kutsala Hakaret En büyük Ahlaksızlıktır!
Kutsala Hakaret En büyük Ahlaksızlıktır!

Kutsala Hakaret En büyük Ahlaksızlıktır!

Bayrak bir Milletin Kutsalıdır. Kutsala Hakaret En büyük Ahlaksızlıktır!

A+A-

Makedonya Son 2 gündür Kalkandelen'de ki Türk Bayrağına yapılan alçak saldırıyı konuşuyor. Türk ve Arnavut kardeşliğini bozmaya yönelik bu girişim gereken cevabı almıştır. Ülkede ki bütün kesimler bir olmuş ve birlik olmuş bu ahlaksızlara gereken cevabı vermiştir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti için Makedonya önemli bir ülkedir. Bu topraklarda her karışında Osmanlı'nın izleri ve Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük zafere giden anıları vardır.


Manastır'da ki Askeri eğitimini gördüğü okulu hala dimdik ayakta ve her yıl da büyük önder Atatürk orada anılmaktadır.
İşte bu anma programlarına da Makedon,Arnavut ve Türk asla ayrım gözetmeden gitmekte ve her daim olduğu gibi Türkiye sevdasını Atatürk sevdasını herkese göstermektedir.

Medeniyetin ve kardeşliğin iç içe olduğu bu toprakları karıştırmağa çalışmak kimsenin haddine değildir.
Makedonya'da Türk'üm demek bir onurdur. Makedonya'da olmak bir onurdur. Bu topraklarda yaşayan biz Türkler asla bizleri bölmeye çalışan hainlere fırsat vermeyeceğiz.

Bayrağımıza yönelik saldırı bir kez daha şunu göstermiştir ki burada yaşayan ve faaliyet gösteren Türk kuruluşları istediği zaman aynı görüşte aynı noktada kenetlenebilmektedir. Bugünden itibaren işte ayrılıkları gayrılıkları bir kenara bırakalım ve bir olmaya birlik olmağa çalışalım.


. Türk bayrağı bugün sadece burada yaşayan Türklerin değil yüzyılardır burada kardeşçe yaşamış olduğumuz Makedonların'da Arnavutların'da onurla gururla taşıyacağı bir bayraktır. Ve o bayrak ki uğruna nice canların nice şehitlerin verildiği kutsal bir bayraktır. Bizler var oldukça bizler bir oldukça bizler diri oldukça ona zarar vermeye ve yüzyıllardır süren kardeşliğimizi bozmağa kimsenin gücü bu topraklarda yetmez ve yetmeyecektirde!
Sadık Şimşek
 -- www.instagram.com/gidilesinet