Fatih Portakal'dan Boşalan Koltuğa Oturan Selçuk Tepeli Herkesi Şok etti Sonuçlar olay

Fatih Portakal'dan Boşalan Koltuğa Oturan Selçuk Tepeli Herkesi Şok etti Sonuçlar olay

Fatih Portakal İstifa Etti. Yerine Selçuk Tepeli geldi: Herkes Selçuk Tepeli izlenmeyecek sanıyordu. Gelen Sonuçlar herkesi şaşırttı

Türkiye'nin En çok izlenen Haber Sunucusu Fatih Portakal bilindiği gibi istifa etmişti. yerine gelecek isim merak konusuydu. Selçuk Tepeli oldu o isim. Selçuk Tepeli reytingleri düşürecek ana haber yandaş olacak şeklinde yorumlar vardı. Durum böyle olmadı.

Selçuk Tepeli yönetimindeki FOX ANA haber ipi göğüsledi: Konuyla ilgili dikkat çeken bir haber var:

Haber bir çok haber sitesinde yayınlanınca siz Üsküp Haber okurları içinde paylaşmak istedik: İşte Basında ses getiren o haberin özeti:

 - Son günlerin en dikkat çeken Konusu Fatih Portakal'ın ayrılığı ve yerine gelen Selçuk Tepeli. Selçuk Tepeli yayına başladığı günden itibaren reytingler düşecek Fox Ana haber yandaş olacak. Artık FOX Tv'de havuza girecek gibi yorumlar vardı.

Gerek muhalif medyada gerekse muhalefet destekçileri tarafından sürekli bu iddia gündeme getiriliyordu. Hatta Fatih Portakal'ın ayrılığı normal bir ayrılık değil bu bir saray operasyonu diyenler bile vardı.

Ancak görünen o ki FOX TV'de Fatih Portakal'ın zorla gönderildiği filan yok. Yerine gelen Selçuk Tepeli ondan daha çok sert muhalefet yapıyor.

Hatta haberler çok daha fazla izlenmeye başlandı.

Reytingler düşecek çakılacak sanılıyordu. Reytinglerde yükseliş devam ediyor. Genel Kanı Selçuk Tepeli reyting alamayacak yönündeydi. Böyle düşünenler şimdilerde üzülüyor kara kara düşünüyor zira Selçuk Tepeli herkesi şaşkına uğrattı..

Son rapor Doğan Şentürk tarafından da doğrulanmış gözüküyor:

Fox Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk "ilk haftanın raporu" notuyla şu tabloyu paylaştı: