Çorabınızın İçine Bir Dilim Soğan Koyun...

Çorabınızın İçine Bir Dilim Soğan Koyun...

Soğanın kanı arındırıcı, kan dolaşımını hızlandırıcı, toksinleri atıcı, dezenfektan, hızlı ve çabuk yara iyileştirici olduğunu, soğuk algınlığı ve gribe iyi geldiği çok iyi biliyoruz. Ancak...

Soğanın kanı arındırıcı, kan dolaşımını hızlandırıcı, toksinleri atıcı, dezenfektan, hızlı ve çabuk yara iyileştirici olduğunu, soğuk algınlığı ve gribe iyi geldiği çok iyi biliyoruz. Ancak...bu rahatsızlıkların giderilmesi için soğandan sadece yiyerek faydalanmamız gerekmiyor. İşte bunun diğer yolları...Soğan dilimleri, kapısı kapalı bir odada yatak başına konulduğu zaman sabaha kadar solunum yollarını açıyor.

 

Soğan, lapa halinde göğüse sürüldüğünde ise balgam söktürmesine yardımcı oluyor.

SOĞAN DİLİMİ AĞRIYI KOLAYCA KESİYOR

Bir insanın ayak sinir uçlarında tamı tamına 7 bin tane sinir ucu bulunuyor. Soğan dilimleri romatizmal ağrıların olduğu yere ya da ayağın içine yerleştirilip bir streç veya çorapla sarıldığında ağrılara çok iyi geliyor.

Ne kadar kokulu bir tedavi yöntemi gibi gözükse de bir o kadar da doğal bir tedavi yöntemidir.

Soğan dilimleri, kapısı kapalı bir odada yatak başına konulduğunda sabaha kadar solunum yollarını açıyor.

Soğan, lapa halinde göğüse sürüldüğünde ise balgam söktürücü etkisi yapıyor.

SOĞAN DİLİMİ AĞRIYI KESİYOR

Ayak sinir uçlarında 7 bin tane sinir ucu bulunuyor. Soğan dilimleri romatizmal ağrıların olduğu yere ya da ayağın içine yerleştirilip bir streç veya çorapla sarıldığında ağrılara iyi geliyor.

indoamerican-news.com