Bağırsaklarınızdan kanser riski yaratan kilolarca atığı temizleyip 10 kilo verdiren tarif

Bağırsaklarınızdan kanser riski yaratan kilolarca atığı temizleyip 10 kilo verdiren tarif

İşte o iki malzemeleri karışım...

Bağırsaklarımızda vücudumuzu etkileyecek kadar zararlı atıklar bulunmaktadır. Kolonlarımızda yani bağırsaklarımızda oluşan parazitleri doğru temizlenmedikçe sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bu yüzdendir ki sağlık sorunları açısından bağırsak temizliği çok önemlidir. Bağırsaklarımızda birikmiş olan toksinleri atmak sizin elinizdedir. Eğer bu engellenemezse çok ciddi şekilde sağlık problemleri oluşabilir.

Şayet hafif şekilde kabızlık probleminiz varsa bağırsaklarınızı temizleyerek rahatlamanızı istiyorsanız karnınızı yumuşatarak boşaltımı kolaylaştırmak için bol bol lifli gıdalar alarak beslenmenize özen göstermelisiniz. Bağırsaklarımızın temizliği sindirim sistemimize yeni bir başlangıç yaparak vücudumuzdaki bütün toksinleri atmamıza sebep olmaktadır. Aşağıda bağırsaklarımızın temizlenmesi için çok basit yöntemler kullanabiliriz.

Sadece yapmamız gereken işlenmemiş bal ve pastörize edilmemiş elmadan ibarettir.

Malzemeler BİR BARDAK DOLUSU SICAK SUYUN İÇERİSİNE -2 yemek kaşığı kadar elma sirkesi -2 kaşık kadar işlenmemiş şekilde bal

Hazırlanışı: boş bir kabın içerisine bir bardak su eklenir. Ocağa konularak kaynatılır. Su kaynadıktan sonra bardağa konulur. Sıcak suyun içerisine 2 yemek kaşığı kadar sirke konulur karıştırılır. Ardından 2 yemek kaşığı kadar işlenmemiş balı da ekleyerek karışım iyice karıştırılır. Bu kürü bal eriyene kadar iyice karıştırmak gerekir. Ne zaman isterseniz bu karışımı içebilirsiniz. İster sabah saatlerinde ister öğlen isterseniz de yatarken bu karışımı tüketebilirsiniz. düzenli olarak tükettiğinizde bağırsaklarınızın temizlendiğini göreceksiniz.

Daha fazla İçerik için : https://ilacsaglik.com/